Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.
Anahtar Özellikler Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition 2025
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Çap | 97.6 mm |
| Strok | 80 mm |
| Motor gücü | 90 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 7000 dev/dak. |
| Tork | 110 Nm |
| Torkta dev/dak | 4250 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Gaz Kelebeği Yuvası | 50 mm |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Zıplama önleyici, |
| Şanzıman | Zincir |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | OHC |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1200 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Marka | Marzocchi |
| Çap | 45 mm |
| Sürüş | 170 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Çift Şok |
| Sürüş | 170 mm |
| Ayar | Ön yük |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|---|
| Kasa türü | Merkezi boru |
| Eğim | 26.2 derece |
| Kaster | 125 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 310 mm |
| Piston | Çift piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Marka | Nissin |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 255 mm |
| Piston | Tek piston |
| Marka | Nissin |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Sürüş modları, Viraj ABS’si, Kablolu Sürüş, Çekiş kontrolü, |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 90 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 90 % |
| Ön lastik çapı | 21 inç |
| Arka lastik genişliği | 150 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Boy | 2273 mm |
| Genişlik | 834 mm |
| Yükseklik | 1185 mm |
| Aks mesafesi | 1525 mm |
| Koltuk yüksekliği | 795 mm |
| Maksimum Koltuk Yüksekliği | 820 mm |
| Boş Ağırlık (ABS dahil) | 228 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15 l |
| Azami hız | 176 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
| Kombine CO2 emisyonları | 105 g/km |
| Sabit gürültü | 91 dB |
Donanım
| Donanım | Bluetooth, Bağlanabilirlik, LED gündüz farları, LED-Farlar, TFT ekran, , , |
|---|
SSS lastikleri Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Ucuz sportif çok yönlü araç
Günlük işe gidip gelme ve kısa hafta sonu sürüşleri için. İkinci sıradaki sportif lastikler - iyi fiyat/performans oranı.
SSS Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
- TriumphScrambler 1200 X Icon Edition modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- TriumphScrambler 1200 X Icon Edition modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 567.430 TRY ortalama fiyatı ve 290 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition motorsikletten piyasada çok az var.
- Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition ne kadar popüler?
- Piyasada Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition Resimler
Kaynak: 1000PS




























